ADP7158ACPZ-3.3-R7
Numer produktu DigiKey
505-ADP7158ACPZ-3.3-R7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
505-ADP7158ACPZ-3.3-R7CT-ND - Taśma cięta (CT)
505-ADP7158ACPZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ADP7158ACPZ-3.3-R7
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 2A 10LFCSP
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 2A 10-LFCSP-WD (3x3)
Modele EDA/CAD
ADP7158ACPZ-3.3-R7 Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
8 mA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
14 mA
Digi-Reel®
PSRR
70dB - 50dB (1kHz - 1MHz)
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, zbyt niskie napięcie (UVLO)
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa / skrzynia
10-VFDFN podkładka odsłonięta, CSP
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
10-LFCSP-WD (3x3)
Spadek napięcia (maks.)
0,28V przy 2A