ADP1740ACPZ-1.2-R7
Numer produktu DigiKey
ADP1740ACPZ-1.2-R7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
ADP1740ACPZ-1.2-R7CT-ND - Taśma cięta (CT)
ADP1740ACPZ-1.2-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ADP1740ACPZ-1.2-R7
Opis
IC REG LINEAR 1.2V 2A 16-LFCSP
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 2A 16-LFCSP (4x4)
Modele EDA/CAD
ADP1740ACPZ-1.2-R7 Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
800 µA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
1.8 mA
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, zasilanie diagnostyczne, płynny start
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, odwrócona polaryzacja
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
16-WQFN, podkładka odsłonięta, CSP
Napięcie - wejściowe (maks.)
3,6V
Obudowa dostawcy urządzenia
16-LFCSP (4x4)
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,2V