ADM7154ACPZ-3.3-R7
Numer produktu DigiKey
505-ADM7154ACPZ-3.3-R7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
505-ADM7154ACPZ-3.3-R7CT-ND - Taśma cięta (CT)
505-ADM7154ACPZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ADM7154ACPZ-3.3-R7
Opis
IC REG LIN 3.3V 600MA 8-LFCSP-WD
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 600mA 8-LFCSP-WD (3x3)
Modele EDA/CAD
ADM7154ACPZ-3.3-R7 Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
7 mA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
10 mA
Digi-Reel®
PSRR
58dB (1MHz)
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa / skrzynia
8-WFDFN podkładka odsłonięta, CSP
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
8-LFCSP-WD (3x3)
Spadek napięcia (maks.)
0,21V przy 600mA