ADP160AUJZ-3.3-R7
Numer produktu DigiKey
505-ADP160AUJZ-3.3-R7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
505-ADP160AUJZ-3.3-R7CT-ND - Taśma cięta (CT)
505-ADP160AUJZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ADP160AUJZ-3.3-R7
Opis
IC REG LIN 3.3V 150MA TSOT-23-5
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 150mA TSOT-23-5
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ADP160AUJZ-3.3-R7 Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
1.25 µA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
65 µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
60dB - 50dB (100Hz - 1kHz)
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, zbyt niskie napięcie (UVLO)
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa / skrzynia
SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
TSOT-23-5
Spadek napięcia (maks.)
0,225V przy 150mA