ADM7154RD-1.8EVALZ
Numer produktu DigiKey
ADM7154RD-1.8EVALZ-ND
Producent
Numer produktu producenta
ADM7154RD-1.8EVALZ
Opis
EVAL BOARD FOR ADM7154
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Kategoria
Prąd - wyjściowy
600mA
Producent
Analog Devices Inc.
Napięcie - wejściowe
2,3V - 5,5V
Opakowanie
Skrzynka
Typ regulatora
Stałe dodatnie
Status części
Aktywny
Zawartość
Płytki
Kanały na układ scalony
1 - pojedyncze
Wykorzystywany układ scalony / część
ADM7154
Napięcie - wyjściowe
1,8V