AD5122BCPZ10-RL7 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | AD5122BCPZ10-RL7 |
Opis | IC DIG POT 10K 16-LFCSP |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 10 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Potencjometry cyfrowe 10k Ohm 2 obwody 128 zaczepów SPI Interfejs 16-LFCSP (3x3) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | AD5122BCPZ10-RL7 Modele |
Kategoria | Typ pamięci Nieulotna |
Producent Analog Devices Inc. | Napięcie - zasilania 2,3V - 5,5V, ±2,25V - 2,75V |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Funkcje Wtyk kaskadowy |
Status części Aktywny | Tolerancja ±8% |
Programowane przez DigiKey Niezweryfikowane | Współczynnik temperaturowy (typ.) 35ppm/°C |
Zmienność Liniowy | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Konfiguracja Potencjometr | Obudowa dostawcy urządzenia 16-LFCSP (3x3) |
Liczba obwodów 2 | Obudowa / skrzynia 16-WFQFN, podkładka odsłonięta, CSP |
Liczba odczepów 128 | Temperatura robocza -40°C - 125°C |