IXFX32N100Q3
Numer produktu DigiKey
IXFX32N100Q3-ND
Producent
Numer produktu producenta
IXFX32N100Q3
Opis
MOSFET N-CH 1000V 32A PLUS247-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
34 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 1000 V 32A (Tc) 1250W (Tc) Otwór przelotowy PLUS247™-3
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
6,5V przy 8mA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
195 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±30V
9940 pF @ 25 V
Straty mocy (maks.)
1250W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
1000 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PLUS247™-3
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
320mOhm przy 16A, 10V