AD5122BCPZ10-RL7
Numer produktu DigiKey
505-AD5122BCPZ10-RL7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
505-AD5122BCPZ10-RL7CT-ND - Taśma cięta (CT)
505-AD5122BCPZ10-RL7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AD5122BCPZ10-RL7
Opis
IC DIG POT 10K 16-LFCSP
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Potencjometry cyfrowe 10k Ohm 2 obwody 128 zaczepów SPI Interfejs 16-LFCSP (3x3)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AD5122BCPZ10-RL7 Modele
Kategoria
Typ pamięci
Nieulotna
Producent
Analog Devices Inc.
Napięcie - zasilania
2,3V - 5,5V, ±2,25V - 2,75V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Funkcje
Wtyk kaskadowy
Status części
Aktywny
Tolerancja
±8%
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Współczynnik temperaturowy (typ.)
35ppm/°C
Zmienność
Liniowy
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Konfiguracja
Potencjometr
Obudowa dostawcy urządzenia
16-LFCSP (3x3)
Liczba obwodów
2
Obudowa / skrzynia
16-WFQFN, podkładka odsłonięta, CSP
Liczba odczepów
128
Temperatura robocza
-40°C - 125°C