MAX17501HTEVKIT#
Numer produktu DigiKey
MAX17501HTEVKIT#-ND
Producent
Numer produktu producenta
MAX17501HTEVKIT#
Opis
EVAL BOARD FOR MAX17501H
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Kategoria
Prąd - wyjściowy
500mA
Producent
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Napięcie - wejściowe
4,5V - 60V
Seria
Topologia regulatora
Obniżająca
Opakowanie
Skrzynka
Częstotliwość - przełączania
300kHz
Status części
Aktywny
Zawartość
Płytki
Cel główny
Przetwornik prąd stały/prąd stały, zmniejszający napięcie
Wykorzystywany układ scalony / część
MAX17501H
Wyjścia i typ
1 wyjście nieizolowane
Bazowy numer produktu
Napięcie - wyjściowe
2,5V