MAX17501AATB+T
Numer produktu DigiKey
MAX17501AATB+TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
MAX17501AATB+TCT-ND - Taśma cięta (CT)
MAX17501AATB+TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MAX17501AATB+T
Opis
IC REG BUCK 3.3V 500MA 10TDFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Stały 3,3V 1 Wyjście 500mA 10-WFDFN, podkładka odsłonięta
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MAX17501AATB+T Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe (maks.)
60V
Prod.
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
Seria
Prąd - wyjściowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - przełączania
600kHz
Status części
Aktywny
Prostownik synchroniczny
Tak
Funkcja
Obniżający
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Konfiguracja wyjściowa
Dodatnie
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Topologia
Obudowa / skrzynia
Typ wyjścia
Obudowa dostawcy urządzenia
10-TDFN (3x2)
Liczba wyjść
1
Bazowy numer produktu
Napięcie - wejściowe (min.)
4,5V