MAX17501HATB+T
Numer produktu DigiKey
MAX17501HATB+TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
MAX17501HATB+TCT-ND - Taśma cięta (CT)
MAX17501HATB+TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MAX17501HATB+T
Opis
IC REG BUCK ADJ 500MA 10TDFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Nastawne 0,9V 1 Wyjście 500mA 10-WFDFN, podkładka odsłonięta
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MAX17501HATB+T Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie - wejściowe (maks.)
60V
Prod.
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
Seria
Napięcie - wyjściowe (maks.)
55,2V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - wyjściowy
Status części
Aktywny
Częstotliwość - przełączania
300kHz
Funkcja
Obniżający
Prostownik synchroniczny
Tak
Konfiguracja wyjściowa
Dodatnie
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Topologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ wyjścia
Obudowa / skrzynia
Liczba wyjść
1
Obudowa dostawcy urządzenia
10-TDFN (3x2)
Napięcie - wejściowe (min.)
4,5V