LMR-240-FR
Numer produktu DigiKey
1946-1061-10-ND
Producent
Numer produktu producenta
LMR-240-FR
Opis
CABLE COAXIAL RISER 10'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Koncentryczny - do układania w kanałach pionowych Kabel 10,0' (3,05m) 50 Ohms
Kategoria
Długość
10,0' (3,05m)
Producent
Amphenol Times Microwave Systems
Kolor płaszcza
Czarne
Seria
Funkcje
Obniżona palność
Opakowanie
Szpula
Materiał żyły
Miedź, niepowlekana
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Materiał dielektryczny
Piankowy polietylen (FPE)
Typ kabla
Koncentryczny - do układania w kanałach pionowych
Średnica dielektryka
0,150" (3,81mm)
Splot żyły
Drut
Materiał ekranu
Aluminium; miedź, cynowane
Materiał płaszcza (izolacji)
Polietylen (PE), przedłużka
Szybkość propagacji, VoP
83.0
Średnica płaszcza (izolacji)
0,240" (6,10mm)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ ekranu
Oplot
Bazowy numer produktu
Impedancja
50 Ohms