LMR-240-FR
Numer produktu DigiKey
1946-LMR-240-FR-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
LMR-240-FR
Opis
CABLE LMR-240 FRPE FOOT
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Koncentryczny - do układania w kanałach pionowych Kabel Wprowadź liczbę stóp w ilości zamówienia 50 Ohms
Kategoria
Długość
Wprowadź liczbę stóp w ilości zamówienia
Producent
Amphenol Times Microwave Systems
Kolor płaszcza
Czarne
Seria
Funkcje
Obniżona palność
Opakowanie
Digi-Spool™, szpula ciągła
Materiał żyły
Miedź, niepowlekana
Status części
Aktywny
Materiał dielektryczny
Piankowy polietylen (FPE)
Typ kabla
Koncentryczny - do układania w kanałach pionowych
Średnica dielektryka
0,150" (3,81mm)
Splot żyły
Drut
Materiał ekranu
Aluminium; miedź, cynowane
Materiał płaszcza (izolacji)
Polietylen (PE), przedłużka
Szybkość propagacji, VoP
83.0
Średnica płaszcza (izolacji)
0,240" (6,10mm)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ ekranu
Oplot
Rozmiar szpuli
500,0' (152,4m)
Impedancja
50 Ohms