LMR-240-FR
Numer produktu DigiKey
1946-1061-50-ND
Producent
Numer produktu producenta
LMR-240-FR
Opis
CABLE COAXIAL RISER 50'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Koncentryczny - do układania w kanałach pionowych Kabel 50,0' (15,24m) 50 Ohms
Kategoria
Długość
50,0' (15,24m)
Seria
Funkcje
Obniżona palność
Opakowanie
Szpula
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Typ kabla
Koncentryczny - do układania w kanałach pionowych
Średnica dielektryka
0,150" (3,81mm)
Materiał płaszcza (izolacji)
Polietylen (PE), przedłużka
Szybkość propagacji, VoP
83.0
Średnica płaszcza (izolacji)
0,240" (6,10mm)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ ekranu
Oplot
Bazowy numer produktu
Impedancja
50 Ohms