DBP25S065TLF
DBP25S065TLF
DBP25S065TLF
Numer produktu DigiKey
609-2815-ND
Producent
Numer produktu producenta
DBP25S065TLF
Opis
CONN D-SUB RCPT 25POS SOLDER CUP
Szczegółowy opis
25 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Modele EDA/CAD
DBP25S065TLF Modele
Kategoria
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (niegwintowana)
Prod.
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Prąd znamionowy (A)
7,5A na styk
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
1000V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C