DBP25P465TXLF
DBP25P465TXLF
DBP25P465TXLF
Numer produktu DigiKey
609-2821-ND
Producent
Numer produktu producenta
DBP25P465TXLF
Opis
CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT WW
Szczegółowy opis
25 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Modele EDA/CAD
DBP25P465TXLF Modele
Kategoria
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (niegwintowana)
Prod.
Zakończenie
Koszulka do przewodów
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Prąd znamionowy (A)
7,5A na styk
Liczba pozycji
Funkcje
Wgłębienia uziemiające
Napięcie znamionowe
1000V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C