DBP25P365TXLF
DBP25P365TXLF
DBP25P365TXLF
Numer produktu DigiKey
609-2822-ND
Producent
Numer produktu producenta
DBP25P365TXLF
Opis
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
Szczegółowy opis
25 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Modele EDA/CAD
DBP25P365TXLF Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Opakowanie
Taca
Prąd znamionowy (A)
7,5A na styk
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Funkcje
Wgłębienia uziemiające
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
1000V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C