DBM25P400 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
NorComp Inc.
Similar
NorComp Inc.
W magazynie: 20
Arkusz danych
W magazynie: 1
W magazynie: 0
Ilustracja dla DBM25P400 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DBM25P400
Numer produktu DigiKey
DBM25P400-ND
Producent
Numer produktu producenta
DBM25P400
Opis
CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT WW
Szczegółowy opis
25 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Modele EDA/CAD
DBM25P400 Modele
Kategoria
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (niegwintowana)
Prod.
Zakończenie
Koszulka do przewodów
Prąd znamionowy (A)
7,5A na styk
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Napięcie znamionowe
300V
Materiał styku
Mosiądz
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 125°C