172-025-142R911 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
NorComp Inc.
W magazynie: 15
Arkusz danych
Similar
Amphenol CS (Commercial Products)
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 0
25 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
172-025-142R911
172-025-142R911
172-025-142R911
Numer produktu DigiKey
4925MA-ND
Producent
Numer produktu producenta
172-025-142R911
Opis
CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT WW
Kategoria
Zakończenie
Koszulka do przewodów
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Status części
Nieaktualne
Prąd znamionowy (A)
5A
Funkcje
Blokada płytki, wcięcia uziemiające
Materiał dielektryczny
Poli(tereftalan butylenu) (PBT), poliester
Temperatura robocza
-50°C - 100°C