172-025-142R031 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
NorComp Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Amphenol CS (Commercial Products)
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
25 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
172-025-142R031
Numer produktu DigiKey
4625MA-ND
Producent
Numer produktu producenta
172-025-142R031
Opis
CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT WW
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Zakończenie
Koszulka do przewodów
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Seria
Wykończenie styku
Złoto
Opakowanie
Taca
Grubość wykończenia styku
Flash
Status części
Nieaktualne
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
5A
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Funkcje
Wgłębienia uziemiające
Liczba pozycji
Kolor
Beżowe
Liczba rzędów
2
Forma styku
Obrobione
Typ mocowania
Materiał dielektryczny
Poli(tereftalan butylenu) (PBT), poliester
Rozmiar obudowy, układ złącza
3 B
Materiał styku
Mosiądz
Typ styku
Sygnał
Temperatura robocza
-50°C - 100°C