DAML15P300 | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | DAML15P300-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | DAML15P300 |
Opis | CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 13 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 15 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | DAML15P300 Modele |
Kategoria | Charakterystyka kołnierza Po stronie płytki (M3) |
Prod. | Zakończenie Lutowany |
Styl złącza | Prąd znamionowy (A) 7,5A na styk |
Typ złącza Wtyczka, wtyki męskie | Napięcie znamionowe 300V |
Liczba pozycji | Materiał dielektryczny Termoplastyczny |
Liczba rzędów 2 | Materiał styku Mosiądz |
Typ mocowania | Temperatura robocza -55°C - 125°C |