L717DA15POL2 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
W magazynie: 122
Arkusz danych
Similar
Assmann WSW Components
W magazynie: 1 648
Arkusz danych
15 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
L717DA15POL2
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717DA15POL2
Numer produktu DigiKey
L717DA15POL2-ND
Producent
Numer produktu producenta
L717DA15POL2
Opis
CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
L717DA15POL2 Modele
Grubość wykończenia styku
1,25µin (0,203µm)
Opakowanie
Taca
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Styl złącza
Funkcje
Wgłębienia uziemiające
Napięcie znamionowe
300V
Rozmiar obudowy, układ złącza
2 (DA, A)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (niegwintowana)
Bazowy numer produktu
Zakończenie
Lutowany
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (2)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
2-338310-2TE Connectivity AMP Connectors1222-338310-2-ND42,87000 złSimilar
A-DS 15 PP/ZAssmann WSW Components1 648AE10979-ND3,63000 złSimilar
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Zapasy z platformy handlowej: 190 wyświetl teraz
Taca
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
190W magazynie