L717DA15POL2RM8 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
NorComp Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
NorComp Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
TE Connectivity AMP Connectors
W magazynie: 122
TE Connectivity AMP Connectors
Assmann WSW Components
Amphenol CS (FCI)
15 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
L717DA15POL2RM8
L717DA15POL2RM8
L717DA15POL2RM8
Numer produktu DigiKey
L717DA15POL2RM8-ND
Producent
Numer produktu producenta
L717DA15POL2RM8
Opis
CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Grubość wykończenia styku
1,25µin (0,203µm)
Opakowanie
Taca
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Styl złącza
Funkcje
Blokada płytki, wcięcia uziemiające
Napięcie znamionowe
300V
Rozmiar obudowy, układ złącza
2 (DA, A)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C