DAML15P300 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Amphenol CS (Commercial Products)
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 0
Arkusz danych
15 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DAML15P300
Numer produktu DigiKey
DAML15P300-ND
Producent
Numer produktu producenta
DAML15P300
Opis
CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
DAML15P300 Modele
Kategoria
Charakterystyka kołnierza
Po stronie płytki (M3)
Prod.
Zakończenie
Lutowany
Prąd znamionowy (A)
7,5A na styk
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Napięcie znamionowe
300V
Materiał styku
Mosiądz
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 125°C