DAM15P343 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Amphenol CS (Commercial Products)
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 0
Arkusz danych
15 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DAM15P343
Numer produktu DigiKey
DAM15P343-ND
Producent
Numer produktu producenta
DAM15P343
Opis
CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
Modele EDA/CAD
DAM15P343 Modele
Zakończenie
Lutowany
Aktywny
Stopień ochrony
Trudne środowisko
Prąd znamionowy (A)
7,5A na styk
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Mosiądz
Rozmiar obudowy, układ złącza
2 (DA, A)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C