L77SDB25SOL2 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
W magazynie: 428
Arkusz danych
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
W magazynie: 832
Arkusz danych
Amphenol CS (FCI)
W magazynie: 258
Amphenol CS (FCI)
W magazynie: 245
W magazynie: 0
W magazynie: 157
W magazynie: 0
W magazynie: 320
25 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
L77SDB25SOL2
L77SDB25SOL2
L77SDB25SOL2
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77SDB25SOL2
Numer produktu DigiKey
L77SDB25SOL2-ND
Producent
Numer produktu producenta
L77SDB25SOL2
Opis
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
L77SDB25SOL2 Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Seria
Wykończenie styku
Złoto
Opakowanie
Taca
Grubość wykończenia styku
Flash
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
3A
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Napięcie znamionowe
250V
Liczba pozycji
Kolor
Czarne
Liczba rzędów
2
Forma styku
Tłoczone
Typ mocowania
Materiał dielektryczny
Termoplastyczny, szklane wypełnienie
Rozmiar obudowy, układ złącza
3 B
Materiał styku
Brąz fosforowy
Typ styku
Sygnał
Temperatura robocza
-55°C - 125°C