D25S24A4PX00LF
Numer produktu DigiKey
D25S24A4PX00LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
D25S24A4PX00LF
Opis
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Modele EDA/CAD
D25S24A4PX00LF Modele
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Napięcie znamionowe
300V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ styku
Sygnał
Bazowy numer produktu
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (4-40)
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Zapasy z platformy handlowej: 302 wyświetl teraz
Taca
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Other Suppliers on DigiKey
302W magazynie