D25S24A4GL00LF
Numer produktu DigiKey
D25S24A4GL00LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
D25S24A4GL00LF
Opis
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
D25S24A4GL00LF Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, z powłoką cynowo-niklową
Seria
Wykończenie styku
Złoto
Opakowanie
Taca
Grubość wykończenia styku
Flash
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Funkcje
Blokada płytki
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Liczba rzędów
2
Kolor
Czarne
Typ mocowania
Materiał dielektryczny
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Rozmiar obudowy, układ złącza
3 B
Materiał styku
Brąz fosforowy
Typ styku
Sygnał
Temperatura robocza
-55°C - 125°C