L77DA15S1APN jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
HARTING
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
HARTING
W magazynie: 0
Arkusz danych
NorComp Inc.
NorComp Inc.
W magazynie: 139
Ilustracja dla L77DA15S1APN jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
L77DA15S1APN
Numer produktu DigiKey
L77DA15S1APN-ND
Producent
Numer produktu producenta
L77DA15S1APN
Opis
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Grubość wykończenia styku
1,25µin (0,203µm)
Opakowanie
Taca
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,406" (10,30mm)
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Funkcje
Wsporniki montażowe
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Rozmiar obudowy, układ złącza
2 (DA, A)
Mosiądz
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (niegwintowana)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C