174-E15-211R141 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
NorComp Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
15 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
174-E15-211R141
Numer produktu DigiKey
174-15FEA-ND
Producent
Numer produktu producenta
174-E15-211R141
Opis
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, żółta powłoka chromianowa
Prod.
Wykończenie styku
Złoto
Seria
Grubość wykończenia styku
Flash
Opakowanie
Taca
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Status części
Nieaktualne
Prąd znamionowy (A)
5A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Funkcje
Wsporniki montażowe
Liczba pozycji
Kolor
Białe
Liczba rzędów
2
Forma styku
Obrobione
Typ mocowania
Materiał dielektryczny
Poliamid (PA6T), nylon 6T
Rozmiar obudowy, układ złącza
2 (DA, A)
Materiał styku
Mosiądz
Typ styku
Sygnał
Temperatura robocza
-50°C - 100°C