173-E15-211R141 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
NorComp Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
15 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
173-E15-211R141
Numer produktu DigiKey
173-15FEA-ND
Producent
Numer produktu producenta
173-E15-211R141
Opis
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, żółta powłoka chromianowa
Opakowanie
Taca
Status części
Nieaktualne
Prąd znamionowy (A)
5A
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Rozstaw osadzeń
0,283" (7,20mm)
Liczba pozycji
Funkcje
Wsporniki montażowe
Materiał dielektryczny
Poliamid (PA6T), nylon 6T
Typ styku
Sygnał
Temperatura robocza
-50°C - 100°C