L177DFDH50SAM4 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
W magazynie: 418
Ilustracja dla L177DFDH50SAM4 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
L177DFDH50SAM4
Numer produktu DigiKey
L177DFDH50SAM4-ND
Producent
Numer produktu producenta
L177DFDH50SAM4
Opis
CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Modele EDA/CAD
L177DFDH50SAM4 Modele
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Opakowanie
Taca
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,319" (8,10mm)
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Funkcje
Wsporniki montażowe
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Liczba rzędów
3
Rozmiar obudowy, układ złącza
5 (DD, D)
Materiał styku
Stop miedzi
Charakterystyka kołnierza
Po stronie płytki (4-40)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C