174-E50-213R001
Numer produktu DigiKey
1174-150FEA-ND
Producent
Numer produktu producenta
174-E50-213R001
Opis
CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
174-E50-213R001 Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Status części
Aktywny
Prąd znamionowy (A)
5A
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Liczba rzędów
3
Rozmiar obudowy, układ złącza
5 (DD, D)
Materiał styku
Mosiądz
Temperatura robocza
-50°C - 100°C