174-E50-213R141 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Amphenol CS (Commercial Products)
W magazynie: 0
Arkusz danych
50 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
174-E50-213R141
Numer produktu DigiKey
174-150FEA-ND
Producent
Numer produktu producenta
174-E50-213R141
Opis
CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
174-E50-213R141 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Status części
Aktywny
Prąd znamionowy (A)
5A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Funkcje
Wsporniki montażowe
Liczba rzędów
3
Rozmiar obudowy, układ złącza
5 (DD, D)
Materiał styku
Mosiądz
Temperatura robocza
-50°C - 100°C