Ilustracja dla OQ16A1500000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
OQ16A1500000G
Numer produktu DigiKey
OQ16A1500000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
OQ16A1500000G
Opis
TERM BLOCK HDR 16POS 7.50MM
Szczegółowy opis
16 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,295" (7,50mm) Pionowe Otwór przelotowy
Prąd - UL
20 A
Seria
Napięcie - UL
300 V
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Liczba pozycji
16
Pozycje na poziom
16
Materiał styku
Miedź
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Raster
0,295" (7,50mm)
Długość tylnej części styku
0,157" (4,00mm)
Wysokość izolacji
0,472" (12,00mm)