Ilustracja dla HW16A0800000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
HW16A0800000G
Numer produktu DigiKey
HW16A0800000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
HW16A0800000G
Opis
TERM BLOCK PLUG 16POS 7.50MM
Szczegółowy opis
16 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, gniazda żeńskie 0,295" (7,50mm) 180° Swobodnie zwisające (liniowe)
Kategoria
Prąd - UL
10 A
Napięcie - UL
300 V
Kolor
Szare
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Liczba pozycji
16
Funkcje
Zatrzaski mocujące (po stronie bez przewodów)
Pozycje na poziom
16
Długość zdejmowania izolacji
8-9mm
Raster
0,295" (7,50mm)
Wysokość izolacji
0,591" (15,00mm)