Ilustracja dla TJ16A1500000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TJ16A1500000G
Numer produktu DigiKey
TJ16A1500000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
TJ16A1500000G
Opis
TERM BLOCK PLUG 16POS 7.50MM
Szczegółowy opis
16 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, gniazda żeńskie 0,295" (7,50mm) 180° Swobodnie zwisające (liniowe)
Kategoria
Napięcie - UL
300 V
Kolor
Zielone
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Funkcje
Zatrzaski mocujące (po stronie bez przewodów)
Liczba pozycji
16
Pozycje na poziom
16
Moment obrotowy - wkręta
0,56Nm (5,0lb-in)
Raster
0,295" (7,50mm)
Wysokość izolacji
0,594" (15,09mm)
Prąd - UL
20 A