Ilustracja dla OQ16A0500000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
OQ16A0500000G
Numer produktu DigiKey
OQ16A0500000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
OQ16A0500000G
Opis
TERM BLOCK HDR 16POS 7.50MM
Szczegółowy opis
16 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (2 strony) 0,295" (7,50mm) Pionowe Otwór przelotowy
Prąd - UL
20 A
Seria
Napięcie - UL
300 V
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Typ
Listwa, wtyki męskie, osłonięte (2 strony)
Liczba pozycji
16
Pozycje na poziom
16
Materiał styku
Miedź
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Raster
0,295" (7,50mm)
Długość tylnej części styku
0,157" (4,00mm)
Wysokość izolacji
0,472" (12,00mm)