Ilustracja dla TS16A10B0000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TS16A10B0000G
Numer produktu DigiKey
TS16A10B0000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
TS16A10B0000G
Opis
TERM BLOCK PLUG 16POS 7.50MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, gniazda żeńskie 0,295" (7,50mm) 270° Swobodnie zwisające (liniowe)
Kategoria
Przekrój przewodu lub zakres - AWG
12-24 AWG
Producent
Amphenol Anytek
Przekrój przewodu lub zakres - mm²
0,2-2,5mm²
Seria
Kolor
Czarne
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Status części
Aktywny
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Typ
Wtyczka, gniazda żeńskie
Funkcje
Zatrzaski mocujące (po stronie bez przewodów)
Liczba pozycji
16
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Pozycje na poziom
16
Rozmiar wkręta
M3
Liczba poziomów
1
Moment obrotowy - wkręta
0,4Nm (3,5lb-in)
Raster
0,295" (7,50mm)
Długość zdejmowania izolacji
6-7mm
Wejście przewodu wtyczki
270°
Materiał styku
Brąz fosforowy
Styl zakończenia
Wkręt - sprężyna piórowa, osłona przewodu
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Wysokość izolacji
1,024" (26,01mm)
Prąd - UL
15 A
Bazowy numer produktu
Napięcie - UL
300 V