Ilustracja dla TS16A18B0000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TS16A18B0000G
Numer produktu DigiKey
TS16A18B0000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
TS16A18B0000G
Opis
TERM BLOCK PLUG 16POS 7.50MM
Szczegółowy opis
16 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, gniazda żeńskie 0,295" (7,50mm) 270° Swobodnie zwisające (liniowe)
Kolor
Szare
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Funkcje
Zatrzaski mocujące (po stronie bez przewodów)
Moment obrotowy - wkręta
0,4Nm (3,5lb-in)
Raster
0,295" (7,50mm)
Wejście przewodu wtyczki
270°
Wysokość izolacji
1,024" (26,01mm)
Prąd - UL
15 A
Bazowy numer produktu
Napięcie - UL
300 V