SIHA15N65E-GE3 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
onsemi
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
onsemi
W magazynie: 625
Arkusz danych
Infineon Technologies
W magazynie: 0
STMicroelectronics
Taiwan Semiconductor Corporation
Kanał N 650 V 15A (Tc) 34W (Tc) Otwór przelotowy TO-220, pełny pakiet
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SIHA15N65E-GE3
Numer produktu DigiKey
SIHA15N65E-GE3-ND
Producent
Numer produktu producenta
SIHA15N65E-GE3
Opis
MOSFET N-CHANNEL 650V 15A TO220
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
96 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±30V
Opakowanie
Rurka
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
2460 pF @ 100 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
34W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
650 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220, pełny pakiet
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
280mOhm przy 8A, 10V