FCPF220N80 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
W magazynie: 208
Arkusz danych
Similar
Infineon Technologies
W magazynie: 492
Arkusz danych
Rochester Electronics, LLC
W magazynie: 1 219
Rohm Semiconductor
W magazynie: 0
Rohm Semiconductor
W magazynie: 441
Infineon Technologies
STMicroelectronics
W magazynie: 814
Kanał N 800 V 23A (Tc) 44W (Tc) Otwór przelotowy TO-220F-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FCPF220N80
Numer produktu DigiKey
FCPF220N80-ND
Producent
Numer produktu producenta
FCPF220N80
Opis
MOSFET N-CH 800V 23A TO220F
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
FCPF220N80 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4,5V przy 2,3mA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
105 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Rurka
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
4560 pF @ 100 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
44W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
800 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220F-3
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
220mOhm przy 11,5A, 10V