SIHP15N60E-E3
Numer produktu DigiKey
742-SIHP15N60E-E3-ND
Producent
Numer produktu producenta
SIHP15N60E-E3
Opis
MOSFET N-CH 600V 15A TO220AB
Szczegółowy opis
Kanał N 600 V 15A (Tc) 180W (Tc) Otwór przelotowy TO-220AB
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SIHP15N60E-E3 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
78 nC @ 10 V
Vgs (maks.)
±30V
1350 pF @ 100 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
180W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
600 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220AB
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
280mOhm przy 8A, 10V