AOT12N60FDL jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Rochester Electronics, LLC
W magazynie: 1 954
Arkusz danych
Similar
onsemi
W magazynie: 571
Arkusz danych
Rochester Electronics, LLC
W magazynie: 543
Vishay Siliconix
W magazynie: 4 633
IXYS
IXYS
Vishay Siliconix
STMicroelectronics
Toshiba Semiconductor and Storage
W magazynie: 90
Kanał N 600 V 12A (Tc) 278W (Tc) Otwór przelotowy TO-220
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AOT12N60FDL
Numer produktu DigiKey
785-AOT12N60FDL-ND
Producent
Numer produktu producenta
AOT12N60FDL
Opis
MOSFET N-CH 600V 12A TO220
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
50 nC @ 10 V
Vgs (maks.)
±30V
Status części
Nieaktualne
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
2010 pF @ 25 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
278W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
600 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
650mOhm przy 6A, 10V