AS4C512M16D4B-62BCN
Numer produktu DigiKey
1450-AS4C512M16D4B-62BCN-ND
Producent
Numer produktu producenta
AS4C512M16D4B-62BCN
Opis
DDR4, 8GB, 512M X 16, 1.2V, 96-B
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
SDRAM - DDR4 Pamięci IC 8Gbit Równoległe 1.6 GHz 19 ns 96-FBGA (7,5x13)
Kategoria
Interfejs pamięci
Równoległe
Prod.
Częstotliwość zegara
1.6 GHz
Status części
Aktywny
Czas dostępu
19 ns
Napięcie - zasilania
1,14V - 1,26V
Format pamięci
Temperatura robocza
0°C - 95°C (TC)