AS4C512M16D4A-62BIN
Numer produktu DigiKey
1450-AS4C512M16D4A-62BIN-ND
Producent
Numer produktu producenta
AS4C512M16D4A-62BIN
Opis
IC DRAM 8GBIT POD 96FBGA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
SDRAM - DDR4 Pamięci IC 8Gbit POD 1.6 GHz 18 ns 96-FBGA (7,5x13)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AS4C512M16D4A-62BIN Modele
Kategoria
Częstotliwość zegara
1.6 GHz
Czas dostępu
18 ns
Status części
Ostatnio kupiono
Napięcie - zasilania
1,14V - 1,26V
Temperatura robocza
-40°C - 95°C (TC)