AS4C1G16D4-062BCN
Numer produktu DigiKey
1450-AS4C1G16D4-062BCN-ND
Producent
Numer produktu producenta
AS4C1G16D4-062BCN
Opis
IC DRAM 16GBIT PARALLEL 96FBGA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
SDRAM - DDR4 Pamięci IC 16Gbit Równoległe 1.6 GHz 19 ns 96-FBGA (9x13)
Kategoria
Interfejs pamięci
Równoległe
Prod.
Częstotliwość zegara
1.6 GHz
Opakowanie
Taca
Czas cyklu zapisu - słowo, strona
15ns
Status części
Ostatnio kupiono
Czas dostępu
19 ns
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Napięcie - zasilania
1,14V - 1,26V
Typ pamięci
Ulotna
Temperatura robocza
0°C - 95°C (TC)