Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Alliance Memory, Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
SDRAM - DDR4 Pamięci IC 16Gbit POD 1.6 GHz 19 ns 96-FBGA (9x13)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AS4C1G16D4-062BIN
Numer produktu DigiKey
1450-AS4C1G16D4-062BIN-ND
Producent
Numer produktu producenta
AS4C1G16D4-062BIN
Opis
DDR4
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Interfejs pamięci
POD
Prod.
Częstotliwość zegara
1.6 GHz
Opakowanie
Taca
Czas cyklu zapisu - słowo, strona
15ns
Status części
Ostatnio kupiono
Czas dostępu
19 ns
Typ pamięci
Ulotna
Napięcie - zasilania
1,14V - 1,26V
Format pamięci
Temperatura robocza
-40°C - 95°C (TC)