CAA-8.000-18-3050-X-R
Numer produktu DigiKey
3997-CAA-8.000-18-3050-X-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
3997-CAA-8.000-18-3050-X-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
3997-CAA-8.000-18-3050-X-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CAA-8.000-18-3050-X-R
Opis
CRYSTAL 8MHZ 18PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8 MHz ±30ppm Kryształy 18pF 60 Ohms HC-49/US
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CAA-8.000-18-3050-X-R Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
8 MHz
Rozmiar / wymiar
0,449" x 0,185" (11,40mm x 4,70mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm