A768MS477M1ELAS017
Numer produktu DigiKey
399-A768MS477M1ELAS017TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-A768MS477M1ELAS017CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-A768MS477M1ELAS017DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
A768MS477M1ELAS017
Opis
CAP ALUM POLY 470UF 20% 25V SMD
Szczegółowy opis
470 µF 25 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 17mOhm 2000h przy 125°C
Modele EDA/CAD
A768MS477M1ELAS017 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Producent
KEMET
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Zastosowania
Motoryzacja
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
125 mA @ 120 Hz
2.5 A @ 100 kHz
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Pojemność
470 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,500" (12,70mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,406" x 0,406" (10,30mm x 10,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
25 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
17mOhm
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C